Tots
AERIAL
AERIAL FIT
AERIAL KIDS
AERIAL: CURS INICIACIÓ
ASANA CLINIC
ASHTANGA
ASHTANGA CONTEO TRADICIONAL
ASHTANGA MYSORE
BACKMITRA
BARRE FIT
BIORESPIRACIO SOLIDARI
CLASSE AILLADA
CONSTEL·LACIONS
CRIANÇA CONSIENT SOLIDARI
ESPECIAL AERIAL FIT EN EQUIP
ESPECIAL AERIAL FIT EN EQUIP
ESPECIAL AERIAL INVERTIDES
ESPECIAL BACKMITRA ESQUENA
ESPECIAL FLOW FOC INTERN
ESPECIAL FUNCTIONAL ANYS 90
ESPECIAL GENTLE PRIMER CHAKRA
ESPECIAL POWER CORE
ESPECIAL ROCKET INVERTIDES
ESPECIAL TRX ALTA INTENSITAT
ESPECIAL VINYASA EQUILIBRIS
ESPECIAL WALL EXTENSIONS
FLOW YOGA
FUNCTIONAL
GENTLE
GENTLE CICLE MENSTRUAL
HATHA
HIPOPRESSIUS
INICIACIÓ ALS HIPOPRESSIUS
IOGA INTEGRAL
IOGA PELS DOLORS D'ESQUENA
JOCS INFANTILS SOLIDARI
KUNDALINI
MÀQUINES
MAQUINES SOLIDARI
MASTERCLASS INVERTIDES
MASTERCLASS: OBERTURA MALUC
MASTERCLASS: OBERTURA PIT
MAT PILATES
MEDITACIÓ GUIADA I SONS
MEDITACIO SOLIDARIA
MOBILITY
PILATES ELEMENTS
POST PART NADONS
POWER MÀQUINES
POWER VINYASA
POWER YOGA 1,5H
PRANAYAMA I MEDITACIÓ
PRE-NATAL
RESTORATIVE YOGA
RETIR DE YOGA
ROCKET YOGA
SANACIÓ MULTIDIMENSIONAL
SIVANANDA
SPRINGS
TALLER CANALITZACIÓ SOLIDARI
TALLER CORPORAL GRATUÏT
TALLER CORPORAL SOLIDARI
TALLER EMOCIONAL SOLIDARI
TALLER GESTALT SOLIDARI
TALLER GRATUÏT DE REIKI
TALLER MENSTRUCIÓ SOLIDARI
TRX
VINYASA 1,5H
VINYASA 6È CHAKRA
VINYASA SOLIDARI
VINYASA YOGA 1H
WALL
WHEEL
YIN & REST
YIN YAN YOGA
YOGA EN FAMILIA SOLIDARI
HIT FUNCTIONAL
05/06/2023 - 11/06/2023
Dilluns
VINYASA
09:30 - 10:30
SALA 1
ANDREA F
VINYASA
Nivell d'entrenament:
INTENSA
ANDREA F
Valoració classe
MÀQUINES
11:00 - 12:00
SALA 4
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
WALL
17:30 - 18:30
SALA 2
ARIADNA M
WALL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
ARIADNA M
Valoració classe
AERIAL KIDS
17:30 - 18:30
SALA 1
VERONICA
AERIAL KIDS
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
VERONICA
Valoració classe
FUNCTIONAL
18:00 - 19:00
SALA 4
GERARD
FUNCTIONAL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
VINYASA
18:45 - 19:45
SALA 1
ARIADNA
VINYASA
Nivell d'entrenament:
INTENSA
ARIADNA
Valoració classe
MÀQUINES
19:00 - 20:00
SALA 4
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
GENTLE
19:45 - 20:45
SALA 1
ARIADNA M
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA M
Valoració classe
Dimarts
GENTLE
09:30 - 10:30
SALA 1
ARIADNA
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA
Valoració classe
SPRINGS
10:30 - 11:30
SALA 2
GERARD
SPRINGS
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
PRE-NATAL
10:45 - 11:45
SALA 1
ARIADNA
PRE-NATAL
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA
Valoració classe
GENTLE
17:30 - 18:30
SALA 3
MARINA S
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
MARINA S
Valoració classe
AERIAL KIDS
17:30 - 18:30
SALA 1
VERONICA
AERIAL KIDS
Nivell d'entrenament:
SUAU
VERONICA
Valoració classe
SPRINGS
17:30 - 18:30
SALA 2
GERARD
SPRINGS
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
MÀQUINES
17:30 - 18:30
SALA 4
MARINA B
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA B
Valoració classe
TRX
18:30 - 19:30
SALA 2
GERARD
TRX
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
MÀQUINES
18:30 - 19:30
SALA 4
MARINA B
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA B
Valoració classe
FLOW YOGA
18:45 - 19:45
SALA 3
MARINA S
FLOW YOGA
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA S
Valoració classe
MÀQUINES
19:30 - 20:30
SALA 5
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
KUNDALINI YOGA
19:30 - 21:00
SALA 2
JEFF
KUNDALINI YOGA
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
JEFF
Valoració classe
YIN & REST
20:00 - 21:00
SALA 3
MARINA S
YIN & REST
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA S
Valoració classe
Dimecres
WALL
09:30 - 10:30
SALA 2
ARIADNA M
WALL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
ARIADNA M
Valoració classe
MÀQUINES
10:30 - 11:30
SALA 5
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
FUNCTIONAL
17:30 - 18:30
SALA 5
GERARD
FUNCTIONAL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
AERIAL KIDS
17:30 - 18:30
SALA 1
VERONICA
AERIAL KIDS
Nivell d'entrenament:
SUAU
VERONICA
Valoració classe
YOGA WHEEL
17:30 - 18:30
SALA 3
ARIADNA
YOGA WHEEL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
ARIADNA
Valoració classe
MÀQUINES
18:30 - 19:30
SALA 5
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
MASTERCLASS INVERTIDES
18:30 - 19:30
SALA 2
MARIA
MASTERCLASS INVERTIDES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARIA
Valoració classe
GENTLE
18:45 - 19:45
SALA 1
ARIADNA
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA
Valoració classe
MAT PILATES
19:30 - 20:30
SALA 2
GERARD
MAT PILATES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
MÀQUINES
19:30 - 20:30
SALA 4
MARINA B
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
SUAU
MARINA B
Valoració classe
VINYASA
19:45 - 20:45
SALA 1
ARIADNA
VINYASA
Nivell d'entrenament:
INTENSA
ARIADNA
Valoració classe
Dijous
YIN & REST
09:30 - 10:30
SALA 1
ARIADNA
YIN & REST
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA
Valoració classe
MÀQUINES
09:30 - 10:30
SALA 4
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
GENTLE
17:30 - 18:30
SALA 3
ARIADNA M
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA M
Valoració classe
AERIAL KIDS
17:30 - 18:30
SALA 1
VERONICA
AERIAL KIDS
Nivell d'entrenament:
SUAU
VERONICA
Valoració classe
FUNCTIONAL
18:00 - 19:00
SALA 4
GERARD
FUNCTIONAL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
POWER VINYASA
18:30 - 19:30
SALA 3
POWER VINYASA
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
Valoració classe
TALLER CORPORAL GRATUÏT
18:30 - 20:00
SALA 2
TALLER CORPORAL GRATUÏT
Nivell d'entrenament:
SUAU
Valoració classe
AERIAL
18:45 - 19:45
SALA 1
ARIADNA M
AERIAL
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
ARIADNA M
Valoració classe
MÀQUINES
19:00 - 20:00
SALA 4
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
BACKMITRA
19:45 - 20:45
SALA 3
ARIADNA M
BACKMITRA
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA M
Valoració classe
MÀQUINES
20:00 - 21:00
SALA 4
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
Divendres
VINYASA
09:30 - 10:30
Sense sala
ANDREA F
VINYASA
Nivell d'entrenament:
ANDREA F
Valoració classe
WALL
17:30 - 18:30
Sense sala
MARINA
WALL
Nivell d'entrenament:
MARINA
Valoració classe
FUNCTIONAL
18:00 - 19:00
Sense sala
GERARD
FUNCTIONAL
Nivell d'entrenament:
GERARD
Valoració classe
FLOW YOGA
18:30 - 19:30
Sense sala
MARINA
FLOW YOGA
Nivell d'entrenament:
MARINA
Valoració classe
GENTLE
19:30 - 20:30
Sense sala
MARINA
GENTLE
Nivell d'entrenament:
MARINA
Valoració classe
Dissabte
Diumenge
En girar la pantalla del dispositiu, es mostra la vista setmanal
Tots
AERIAL
AERIAL FIT
AERIAL KIDS
AERIAL: CURS INICIACIÓ
ASANA CLINIC
ASHTANGA
ASHTANGA CONTEO TRADICIONAL
ASHTANGA MYSORE
BACKMITRA
BARRE FIT
BIORESPIRACIO SOLIDARI
CLASSE AILLADA
CONSTEL·LACIONS
CRIANÇA CONSIENT SOLIDARI
ESPECIAL AERIAL FIT EN EQUIP
ESPECIAL AERIAL FIT EN EQUIP
ESPECIAL AERIAL INVERTIDES
ESPECIAL BACKMITRA ESQUENA
ESPECIAL FLOW FOC INTERN
ESPECIAL FUNCTIONAL ANYS 90
ESPECIAL GENTLE PRIMER CHAKRA
ESPECIAL POWER CORE
ESPECIAL ROCKET INVERTIDES
ESPECIAL TRX ALTA INTENSITAT
ESPECIAL VINYASA EQUILIBRIS
ESPECIAL WALL EXTENSIONS
FLOW YOGA
FUNCTIONAL
GENTLE
GENTLE CICLE MENSTRUAL
HATHA
HIPOPRESSIUS
INICIACIÓ ALS HIPOPRESSIUS
IOGA INTEGRAL
IOGA PELS DOLORS D'ESQUENA
JOCS INFANTILS SOLIDARI
KUNDALINI
MÀQUINES
MAQUINES SOLIDARI
MASTERCLASS INVERTIDES
MASTERCLASS: OBERTURA MALUC
MASTERCLASS: OBERTURA PIT
MAT PILATES
MEDITACIÓ GUIADA I SONS
MEDITACIO SOLIDARIA
MOBILITY
PILATES ELEMENTS
POST PART NADONS
POWER MÀQUINES
POWER VINYASA
POWER YOGA 1,5H
PRANAYAMA I MEDITACIÓ
PRE-NATAL
RESTORATIVE YOGA
RETIR DE YOGA
ROCKET YOGA
SANACIÓ MULTIDIMENSIONAL
SIVANANDA
SPRINGS
TALLER CANALITZACIÓ SOLIDARI
TALLER CORPORAL GRATUÏT
TALLER CORPORAL SOLIDARI
TALLER EMOCIONAL SOLIDARI
TALLER GESTALT SOLIDARI
TALLER GRATUÏT DE REIKI
TALLER MENSTRUCIÓ SOLIDARI
TRX
VINYASA 1,5H
VINYASA 6È CHAKRA
VINYASA SOLIDARI
VINYASA YOGA 1H
WALL
WHEEL
YIN & REST
YIN YAN YOGA
YOGA EN FAMILIA SOLIDARI
HIT FUNCTIONAL
06/06/2023
Dimarts
GENTLE
09:30 - 10:30
SALA 1
ARIADNA
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA
Valoració classe
SPRINGS
10:30 - 11:30
SALA 2
GERARD
SPRINGS
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
PRE-NATAL
10:45 - 11:45
SALA 1
ARIADNA
PRE-NATAL
Nivell d'entrenament:
SUAU
ARIADNA
Valoració classe
GENTLE
17:30 - 18:30
SALA 3
MARINA S
GENTLE
Nivell d'entrenament:
SUAU
MARINA S
Valoració classe
AERIAL KIDS
17:30 - 18:30
SALA 1
VERONICA
AERIAL KIDS
Nivell d'entrenament:
SUAU
VERONICA
Valoració classe
SPRINGS
17:30 - 18:30
SALA 2
GERARD
SPRINGS
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
MÀQUINES
17:30 - 18:30
SALA 4
MARINA B
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA B
Valoració classe
TRX
18:30 - 19:30
SALA 2
GERARD
TRX
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
MÀQUINES
18:30 - 19:30
SALA 4
MARINA B
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA B
Valoració classe
FLOW YOGA
18:45 - 19:45
SALA 3
MARINA S
FLOW YOGA
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA S
Valoració classe
MÀQUINES
19:30 - 20:30
SALA 5
GERARD
MÀQUINES
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
GERARD
Valoració classe
KUNDALINI YOGA
19:30 - 21:00
SALA 2
JEFF
KUNDALINI YOGA
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
JEFF
Valoració classe
YIN & REST
20:00 - 21:00
SALA 3
MARINA S
YIN & REST
Nivell d'entrenament:
INTERMITJA
MARINA S
Valoració classe
Un moment si us plau...
Reserva